Úradný preklad 2019-09-06T10:17:20+02:00

Úradný preklad

Pri použití zahraničných dokumentov alebo slovenských dokumentov v zahraničí potrebujete preklad z cudzieho jazyka alebo do cudzieho jazyka.

Pri vybavovaní Apostille alebo superlegalizácie poskytujeme tiež vybavenie prekladu bez akéhokoľvek navýšenia cien.

Preklad dokumentov vo Veľkej Británii

Zvyčajne, keď orgán mimo Spojeného kráľovstva, žiada overenie dokumentov. Preklad pomáha úradom lepšie pochopiť legalizované dokumenty, ktoré predkladáme.
Naši profesionálni prekladatelia pracujú so 140 rôznymi jazykmi, takže môžeme preložiť takmer ľubovoľný dokument do akéhokoľvek jazyka.
Proces zahŕňa preklady dokumentov pri spracovaní Apostille, ktoré potrebujete, aby ste ušetrili svoj čas.
Môžete požiadať iba o preklad, aj keď potrebujete legalizovať dokument. Ak potrebujete preložiť legalizovaný dokumentu, môžeme preložiť len dokument alebo dokument a certifikát Apostille.
Vy nám zašlete kópiu dokumentu e-mailom. My Vám zašleme odpoveď s cenou a čas potrebný na dokončenie prekladu
  • Mám záujem

    Máte záujem o apostille?

    Neváhajte nás kontaktovať s Vašou požiadavkou na apostille vyplnením formuláru.
    Mám záujem

Preklad zahraničných dokumentov

Môžeme vám pomôcť s prekladmi a Apostille službami pre akýkoľvek dokument vo Veľkej Británii, ktorý potrebujete preložiť a / alebo legalizovať. Vyhýbajte sa lacným a neskúseným prekladateľom, pretože zle preložený dokument môže mať za následok odmietnutie Vašej žiadosti o Apostille. Vždy majte vaše dokumenty preložené skúsenými prekladateľmi.

Naši odborní prekladatelia dokážu prekladať veľký rozsah dokumentov do viac ako 140 jazykov. Z osobných dokladov (napr list narodenia a sobášne listy) cez firemné dokumenty (zakladateľské listiny, stanovy, dohody, atď.). Jednu stranu či stovky stránok, ponúkame Vám najspoľahlivejší preklad tak rýchlo, ako ho budete potrebovať.